ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-İTALYA

Tarih: 28.01.2023 18:37
ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-İTALYA
Kırmızı ruj ve doğal tonlardaki klasik göz makyajı İtalyanların en sık tercih ettiği makyajlardan. Çoğunlukla, doğal olarak etkileyici yüz özelliklerine ve muhteşem bir görünüme sahip olan İtalyan kadınları, kusursuz bir ten rengini ve cildin doğal parlaklığını vurgulayarak kozmetiklerin yardımıyla çekiciliğini ustaca vurgular.
 
35 tonda Skin Evolution fondöten ile yüz tonunu eşitleyin ve EXPERT MATT pudra ile sabitleyin.
 
Yüzün hafif bir heykelini yapıyoruz: Elmacık kemiklerinin ortasına, 02 numaralı gölgede Silk Dream allık uyguluyoruz ve şakağa doğru karıştırıyoruz ve elmacık kemiklerinin üst kısmına ve yüzün çevresi boyunca (alt çene çizgisi ve alın çizgisi boyunca) SUNNY BUNNY bronzlaştırıcı pudrayı 16 numaralı MAXI fanlı fırçalarla uyguluyoruz.
 
Doğal kalın ve geniş kaşların etkisini yaratmak için, boşlukları ultra ince bir mekanik kurşun kalem BROW BAR Ultra Slim (305 gölge kullandık) ile dolduruyoruz, eksik kılları hafif vuruşlarla boyuyoruz. BROW SUPER FIX 12H jel ile kaşları yukarı doğru tarayarak şeklini düzeltiyoruz.
 
07 göz farı paletinden açık kahverengi bir tonla üst göz kapağı kıvrımını vurguluyoruz ve en koyu tonu üst ve alt göz kapaklarının dış üçte birlik kısmına uyguluyoruz ve hafifçe şakağa yayıyoruz. 4 numaralı gölgedeki RICH GLOW göz farını hareketli göz kapağına ıslak olarak uygulayın.
 
Üst göz kapağındaki kirpik büyüme çizgisini Matt tattoo su geçirmez 24H leke tutmaz ile vurgulayıp ABSOLUTE maskara uyguluyoruz.

 
Görünümü dudaklarda parlak bir vurgu ile tamamlıyoruz: Evrensel klasik kırmızı gölge 29 Kırmızı çiçek tonunda PIN UP Ultra mat dudak parlatıcısı uyguluyoruz.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...