Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi
Bu web sitesi luxvisageturkey.com (MASİS KUYUMCULUK OTOMOTİV İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.) tarafından yayınlanmakta olup, luxvisageturkey.com 'un kullanıcılarına-üyelerine sunulan ürünlere ve hizmete ulaşabilmeleri amacı ile kullanıma sunulmuştur.
Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Üyelik Sözleşmesi’nin luxvisageturkey.com ziyaretçileri tarafından kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.
Belirtilen durum ve koşulların sizin için uygun olmaması halinde lütfen luxvisageturkey.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.
luxvisageturkey.com dilediği süre ile bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
 • Taraflar
Bu sözleşme, MASİS KUYUMCULUK OTOMOTİV İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (Bundan sonra “luxvisageturkey” olarak anılacaktır) ile www.luxvisageturkey.com sitesine giriş yapan kullanıcı arasında, kullanıcının siteye üye olması amacıyla ve ilgili sitenin bulunduğu elektronik ortamda düzenlenmiştir.
 • Kullanım Şartları
luxvisageturkey.com tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda luxvisageturkey.com, üyenin site kullanımını ve içeriğe ulaşmasını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
  • Eksik, yanlış, düzensiz ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,
  • Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,
  • Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda,
  • Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, Aynı şekilde kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.
 • İçerik Kullanımı
  • luxvisageturkey.com 'da sunulan görsel ve yazılı içerik, kişisel kullanım içindir. masisgold.com içeriğinde yer alan bütün mağazalar, ikon, logo, görsel, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya luxvisageturkey.com’da link vermek yasaktır.
  • Bu sayfaların tasarımında ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın hakkı luxvisageturkey‘a aittir. Bahsi geçen yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.
  • luxvisageturkey.com’a iletilen tüm eleştirilerin hakkı luxvisageturkey‘a aittir, istenildiği takdirde luxvisageturkey tarafından pazarlama faaliyetlerinde kullanılabilir.
 • Sorumluluklar
  • luxvisageturkey.com kullanıcısı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşuluyla, elektronik posta adresini ve şifresini girerek luxvisageturkey.com sitesini kullanmaya başlayabilir.
  • Kullanıcı, luxvisageturkey.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile luxvisageturkey.com 'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.
  • luxvisageturkey.com 'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret sıklığı, ziyaret zamanları vb.) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yapılan firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin kullanıcılarına sunduğu hizmeti geliştirmek ve luxvisageturkey.com’un sunduğu içeriği zenginleştirmektir.
  • Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin luxvisageturkey.com 'u kullanmasını zorlaştırıcı veya önleyici hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veri tabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması durumunda üyeliğinin iptal edileceğini ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
  • Kullanıcının işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya masisgold.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasının tespiti halinde, kullanıcının luxvisageturkey.com 'a erişimi süreli/süresiz olarak engellenebilir.
  • Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.
  • luxvisageturkey.com ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve masisgold.com tarafından tavsiye edilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden luxvisageturkey sorumlu tutulamaz.
  • Kullanıcı, luxvisageturkey.com 'dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını çıkartamaz veya silemez.
  • Site kullanıcılarının birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kişilerin sorumluluğundadır.
  • Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından luxvisageturkey.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi de iptal edilecektir.
  • luxvisageturkey.com ‘da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı luxvisageturkey.com ‘a aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.
  • Luxvisageturkey kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, kullanıcı hesabınıza bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkını saklı tutar.
Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Gizlilik Politikası” bölümünü okuyunuz.
Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle luxvisageturkey ’in uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. luxvisageturkey kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.
 • luxvisageturkey.com’un Hak ve Yükümlülükleri
luxvisageturkey kullanıcının sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında, yararlandırılacağını, kullanıcının paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcının luxvisageturkey.com sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, luxvisageturkey.com ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir. luxvisageturkey taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. Luxvisageturkey ’in her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır. Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. Luxvisageturkey herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanıcılarına bildirilecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, luxvisageturkey.com 'da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve luxvisageturkey.com sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.
İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri masisgold.com sitesine göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın luxvisageturkey tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.
 • Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi
Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren luxvisageturkey.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.
 • Tebligat Adresleri
luxvisageturkey.com sitesi, siteye üye olan kullanıcılarından peşinen posta adreslerini istememektedir. Ancak kullanıcının luxvisageturkey.com 'a bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.
Taraflar, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.
luxvisageturkey.com ‘un, kullanıcının kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın masisgold.com tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra kullanıcıya ulaştığı kabul edilecektir.
Kullanıcı, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.
luxvisageturkey.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Kişisel Bilgiler" bölümünde bulunan "Bildirimleri e-posta yoluyla almak istiyorum." Seçiminizi revize ederek mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.
Kullanıcı, paylaştığı bilgilerin, bir veri tabanı üzerinde tasnif edilip saklanabileceğini ve şirket tarafından, kullanıcı’nın söz konusu kullanım ve işlem bilgilerini; performans değerlendirmeleri, şirketin ve iş ortaklarının pazarlama kampanyaları, yıllık raporlar ve benzeri işlemler için gerekli olan süre boyunca ve söz konusu verilerin gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ile kullanılabileceğini, sadece sözleşmede bahsedilen amaçların gerçekleştirilmesi için altyapı sağlayıcılarına ve hizmet alınan üçüncü kişilere aktarılabileceğini ve bu kişiler tarafından Türkiye’de veya yurt dışında bulunan veri merkezlerinde saklanabileceğini ve işlenebileceğini kabul etmiş olur.

 
Yükleniyor...