ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-KORE

Tarih: 28.01.2023 18:52
ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-KORE
Yüze taze ve genç bir görünüm vermek için tasarlanan Kore makyajı, hafiflik, doğallık ve zarafet ile ayırt edilir: "porselen" cilt, yanaklarda yumuşak bir allık, geniş açık görünüm ve öpülmüş dudakların etkisi.
 
Yüzün tonunu eşitlemek ve cilde bakımlı bir görünüm vermek için Skin Evolution fondöten 25'i kullanın, ardından yüzünüze ince bir EXPERT MATT sabitleyici pudra tabakası uygulayın.
06 rengindeki SILK DREAM allık ile elmacık kemiklerini yumuşak bir şekilde vurgulayın: kabarık bir fırça ile elmacık kemiklerinize uygulayın ve şakaklarınıza yayın.
 
Kural olarak, Koreli kadınların kaşları geniş ve neredeyse düzdür, ancak aynı zamanda yumuşak konturları vardır ve olabildiğince temiz ve doğal görünürler. 100 tonlu LUXVISAGE toz kaş kalemi, bu teknikte kaşları şekillendirmek için en uygunudur.
 
Koreli kadınların gözlerinin makyajında, hafif doğal gölgeler hakimdir - bej, kum, şeftali ve pembe. Tüm hareketli göz kapağına bir alt tabaka olarak, 101 gölgesinde Matt tint su geçirmez 12H sıvı mat gölgelerden ince bir tabaka uygulayın, üstüne 06 gölgesinde SILK DREAM allık ile kopyalıyoruz.
 
Gözlerin iç köşelerine, Gölge 1'de Metal hype likit göz farı ile vurgular ekleyin.
 
Bir kukla görünümünün etkisini yaratmak için, düz veya hafifçe alçaltılmış kuyruğu olan düzgün ince oklar çizmek için 1 numaralı gölgede LUXVISAGE göz kalemi kullanın. Alt göz kapaklarının dış köşelerinde de üste paralel küçük bir ok çiziyoruz.
 
Üst göz kapağındaki kirpiklere, hacimli ve uzatıcı maskara ROYAL LASHES hacim ve kaldırma uygulayın, alt göz kapağına sadece gözlerin dış köşelerindeki kirpikleri boyayın.
 
Kore makyajının temel ve en tanınmış unsurlarından biri olan öpülmüş dudakların etkisini vermek için, çoğunlukla meyve ve mercan olmak üzere parlak renklerde kalıcı rujlar, renk tonları ve parlatıcılar kullanılır. 29 Red flower renginde PIN UP Ultra mat dudak parlatıcısını seçtik. Bu tekniğin ana avantajı, uygulamada basitlik ve hafif ihmaldir: Ruju klasik şekilde değil, parmak ucuyla sürmek yeterlidir. Dudakların ortasına odaklanarak, dış hatları bulanık bırakarak dokuyu kenarlara yaklaştırın.
 
Son olarak, ilave hacim etkisi vermek için dudakların merkezine bir damla DRAGON GLASS 3D hacim uygulayın.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...