ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-FRANSA

Tarih: 08.02.2023 19:44
ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-FRANSA
Fransız kadınlarının makyajı muhteşem görünüyor ve aynı zamanda uygulama kolaylığı ve basitliği ile ayırt ediliyor: "içten" ışıltı yayan bakımlı cilt, hafif vurgulanmış gözler ve görüntünün "lezzeti" parlak dudaklardır.
Cildi eşitlemek ve cilde doğal bir görünüm kazandırmak için 10. tonda SKIN EVOLUTION soft mat blur efektli fondöteni uygulayın.
PIN UP Ultra mat dudak parlatıcısını 31 Ruby şarabı renginde yanakların elmacık kemiklerine uygulayın ve parmak uçları, nemli bir sünger veya krem ​​dokulu bir fırça (örneğin, LUXVISAGE brush No. 14 kabuki) ile şakaklara doğru dikkatlice karıştırın.
Doğal kalın ve hacimli kaş etkisi yaratmak için BROW SUPER FIX 12H süper güçlü sabitleyici jel yardımıyla tüyleri tarıyoruz.
Üst göz kapağının siliyer aralığını ve alt göz kapağının mukoza zarını Bitter Çikolata renginde KAJAL Super stay 10h mekanik kurşun kalem-kayal ile boyarız.
Hareketli ve alt göz kapaklarına, Glam Look göz farı paleti No. 01'den açık kahverengi bir gölge uygulayın ve hafifçe karıştırın ve hızlı bir hacim ve uzunluk etkisi için kirpiklerin üzerini Killer maskara ile boyayın.
Son olarak, hafif sürüş hareketleriyle parmak ucunuzla dudaklara 31 Ruby şarabı renginde mat parlak PIN UP Ultra matt uygulayın.
İlgili Ürünler
Yükleniyor...