Hakkımızda

Luxvisage Turkey ‘e Hoşgeldiniz
Luxvisage Cosmetıcs Belarus  un önde gelen kozmetık markasıdır . Şirket 2001 yılından bu yana faaliyetini sürdürmektedir.
LUXVISAGE, tüm makyaj kategorilerinde 500’den fazla ürün sunar:
– yüz için (makyaj astarları, fondötenler, kapatıcı, pudra, allık, şekillendirici ve bronzlaştırıcı tozlar);
– kaşlar için (kalemler, jeller, pomad, toz);
– gözler için (rimel, eyeliner, kurşun kalem, göz farı, kirpik ve kaş bakım ürünleri);
– dudaklar için (rujlar, kurşun kalemler, dudak parlatıcıları, yağlar ve balsamlar);
– tırnaklar için (cilalar, bakım ürünleri, son katlar, oje çıkarıcı);
– fırçalar Vs.
Şirket, gelişmiş yüksek teknolojili ekipman ve önde gelen Avrupalı ??üreticilerin hammaddeleri üzerinde çalışan toplam 3.000 m 2’den fazla alana sahip kendi üretim tesisine ve ayrıca geliştirme araştırma laboratuvarına sahiptir. LUXVISAGE, çok çeşitli makyaj ürünleri, zengin renk paleti, rahat dokular ve yüksek Avrupa standardı kalitesi ile uygun fiyatların optimal kombinasyonu ile bilinir ve her kadının kendi doğal güzelliğini vurgulamasını sağlar.
LUXVISAGE’in birçok ürünü, özellikle XXL Super Volume – False Lashes Effect maskara, PIN UP Ultra mat dudak parlatıcısı ve Metal yutturmaca sıvı göz farı en çok satanlar haline geldi ve hem Belarus’ta hem de şuanda satış yaptığımız tüm ülkelerde ortalama tüketiciler, makyaj severler, güzellik blogcuları ve makyaj sanatçıları arasında oldukça popüler. Şirket, ürün portföyünü düzenli olarak güncellemekte ve küresel kozmetik endüstrisindeki en son yenilikler ve trendler ile tüketicilerin talep ve beklentilerine uygun olarak mevcut ürün gruplarının renk yelpazesini genişletmektedir.
25 Ocak 2019’da LUX-VISAGE LLC, ürünlerinin üretim süreci, kalite kontrol, depolama ve nakliyesinin ISO gerekliliklerine tam olarak uygun olduğunu onaylayan bir GMP sertifikası aldı. 22716:2007 Kozmetik – İyi Üretim Uygulaması (GMP). GMP standartlarına göre çalışarak, LUXVISAGE markası altındaki ürünlerin en iyi hammaddelerden yapıldığını, sürekli olarak yüksek kalite ve güvenlik seviyelerine sahip olduğunu garanti ediyoruz.
Ürünlerimiz Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Orta Asya ülkeleri ile AB ve Ortadoğu ülkeleri, ABD, Kanada, Çin ve Vietnam’da talep görmektedir.
2020 yılından bu yanada Türkiye pazarında bulunmaktayız.
 
TEL:0232 238 55 57
email: [email protected]
ÇAMTEPE MAH. MİTHATPAŞA CAD.
KARDEŞLER APT. A1 BLOK NO: 263 C
NARLIDERE/ İZMİR

Yükleniyor...