ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-ABD

Tarih: 08.02.2023 19:39
ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-ABD
Amerikan divasının makyajı, kusursuz parlak cilt, temiz ve net kaşlar, etkileyici konturlu hacimli mat dudaklar, lüks grafik oklar ve uzun kalın kirpiklerdir.
Yüz şekillendirme yapıyoruz: elmacık kemiklerinin üst kısmına ve yüzün çevresine (alt çene çizgisi ve saç uzaması boyunca alın çizgisi) SUNNY BUNNY bronzlaştırıcı pudrayı bir fırça No. 16 kullanarak uyguluyoruz. Maksi.
Allık olarak, 537 tonunda PIN UP Ultra mat ruj kullanıyoruz: elmacık kemiklerine uygulayın ve parmak uçları veya krem ​​dokulu bir fırça (örneğin, LUXVISAGE No. 14 kabuki fırçası) ile şakaklara doğru dikkatlice dağıtın.
Etkileyici ve grafik kaşlar elde etmek için LUXVISAGE düz eğimli fırça No. 2'yi kullanarak BROW BAR kaş pomadını 3 Kahverengi tonda alın ve konturu çizin ve ardından şekli hafif vuruşlarla doldurun.
Göz makyajına temel gölgeyi hareketli ve alt göz kapaklarına uygulayarak başlıyoruz (Glam görünüm No. 07 göz farı paletinden açık kahverengi bir gölge seçtik), ardından ultra siyahı kullanarak geniş bir okla tamamlıyoruz. Matt tattoo su geçirmez 24H leke tutmaz keçeli kalem.
Kanadı 06 Moonlight Shine'da Metal abartılı ışıltılı göz kalemi ile çerçeveleyin. Kirpiklere 2-3 kat hacim ve uzatıcı maskara XXL SÜPER VOLUME - YANLIŞ KİRPİK ETKİSİ uyguluyoruz.
215 Vintage tonda PIN UP Ultra mat kalem ile dudaklara net bir kontur çiziyoruz ve 537 tonda PIN UP Ultra mat ruj uyguluyoruz.
İlgili Ürünler
Yükleniyor...