ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-BAE

Tarih: 08.02.2023 19:31
ÜLKELERE GÖRE MAKYAJ-BAE
 
Gözlere sürekli odaklanma, kabarık kalın kirpiklerle çerçevelenmiş derin, büyüleyici bir görünüm ve kahverengi bir tonda "yumuşak" geniş bir ok, hafif parlayan gölgeler ve bej ruj - Arap güzelliğinin modern imajını böyle görüyoruz.
Yüzün tonunu mükemmel bir şekilde düzeltmek ve cilde kadifemsi mat bir görünüm vermek için, 10 numaralı gölgede Insta Look fondöten uygulayın.
 
 
306 Espresso renginde BROW BAR Ultra Slim kalem ile kaşları vurguluyor ve BROW SUPER FIX 12H jel ile tüyleri yukarı doğru tarayarak şekli sabitliyoruz.
 
Hareket eden göz kapağına 4 numaralı gölgede Metal hype likit göz farı ve gözlerin iç köşesine 01 Champange renginde RICH GLOW göz farı uygulayın.
 
KAJAL Super stay 10h Bitter Çikolata kayal kalemle bir ok çizin ve hemen 4 numaralı fırçayla karıştırarak gölgeleri karıştırın, kuyruğu şakağa doğru uzatın. Alt göz kapağını da bir kayal ile vurguluyor, gölgelendiriyor, ardından üst ve alt göz kapağı mukozasının siliyerler arası konturunu boyuyoruz.
 
 
Kanadı Glam Look No. 07 göz farı paletindeki en koyu gölgeyle çoğaltın ve alt göz kapağı ile üst göz kapağı kıvrımını açık kahverengi bir tonla vurgulayın.
 
ARABIAN NIGHT Drama hacimli maskara ile kirpiklerin üzerini kalın bir şekilde boyayın.
 
Makyajı EXPERT MATT sabitleyici pudra ile sabitliyoruz, ardından elmacık kemiklerine SILK DREAM No. 02 allık uyguluyoruz ve şakaklara doğru yayıyoruz.
 
 
 
Dudakları, 211 numaralı PIN UP Ultra mat kalemle, doğal konturun biraz ötesine geçecek şekilde hizalayın ve 319 numaralı gölgede Glam Look krem ​​kadife ruj uygulayın.
İlgili Ürünler
Yükleniyor...